وب برندینگ با چرخونه رو تجربه کنید

امروزه معرفی کسب و کار و شناخت کسبو کار توسط مشتری امر خیلی مهمی هستش که شما صاحب کسب و کار رو میتونه به قله های بزرگی از موفقیت توی حوزه ای که فعالیت میکنید هدایت کنه 

روش های مختلف زیاید برای معرفی کسب و کار به مخاطبین ما وجود داره 

مثل تبلیغات بنری و بیلبوردی ، معرفی در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی و ...

اما تمام این تبلیغات باید مخاطب ما رو به مکانی هدایت کنه که شما توی اون مکان خودتون رو به صورت حرفه ای و کامل معرفی کنید

این مکان میتونه یکی از شبکه های اجتماعیتون باشه درسته ؟

اما توی شبکه های اجتماعی که پر از جنجال و خبر های داغ روز رد و بدل میشه مخاطب هدف ما هر لحظه ممکنه که به سمت اونها بره تا اینکه به سمت محتواها و شناخت کسب و کار ما بیاد.

پس نتیجه میگیریم که شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب عالی هستند ولی برای معرفی بیزینسمون ما باید مخاطبینمون رو به یه مکان امن تر هدایت کنیم تا خیلی بهتر و متمرکز تر مخاطبینمون ما رو بشناسند.

 

این مکان جایی نیست جز وبسایت شرکتی مخصوص کسب و کار ما 

شما با داشتن وبسایت میتونید خودتون روبه مخاطبتون به صورت کامل معرفی کنید و از اونحایی که در تمام وبسایت شما محتواها مخصوص شما هتسند حتی اگر مخاطبتون حواسشون به محتوای دیگه پرت بشه باز هم درون سایت شما هستند و در حال شناسایی کسب و کار شما هستند و دارن شما و کسب و کارتون روآنالیز میکنند.

پس بهترین کار برای تبدیل شدن به برند برای کسب و کار شما ترکیب شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب و استفاده از وبسایت برای شناخت بیشتر شما به مخاطب هدفتون و تبدیل شدن بیزینس شما به برند اینه که از این دو ترکیب استفاده بکنیم

و یادتون نره چیزی که کسب و کار شما رو تبدیل به برند حرفه ای میکنه داشتن یه وبسایت با سئو بسیار عالی هستش که منطبق با آخرین استاندارد های سئو باشه و زمانی که شما محتوایی منتشر میکنید محتوا شما رو خیلی سریع به دید مخاطبینتون برسونه

 

این روز ها همین که صبح زود از خواب بیدار میشیم میبینیم که یک کسب و کار جدید راه اندازی شده و با قدرت هرچه تمام تر در حال جذب مشتری و در حال فروش بیشتر محصولات خودش هست.

سایت های شرکتی این روز ها با وضعیت بیماری کرونا و شلوغی های خیابان ها و بازی قیمت ها رشد و رقابت بسیار شدید رو در حال تجربه هستن و شما دارنده بیزینس با هر لحظه دست روی دست گذاشتن مشتریان بسیار زیادی رو از دست خواهید داد . پس از همین الان باید دست به کار بشی و وبسایت بیزینس خودت رو سفارش بدی . 

همچنین شما باداشتن وبسایت شکرتی خود میتونید برند سازی قوی تری رو در کنار فروش محصولاتتون داشته باشید و در ذهن مخاطبتون اثر گذاری بیشتری داشته باشید.

 

مزایای وبسایت های شرکتی :

 

امروزه وبسایت های شرکتی به عنوان یک ابزار برای افزایش اعتبار کسب و کار و جلب بیشتر اعتماد مشتریان نسبت به بیزینس ما مورد استفاده قرار میگیرد. وبسایت های شرکتی مشتریان بسیار زیادی را جذب کرده و آنها را به سمت خرید از شما و به سمت آشنایی بیشتر با شما حرکت میدهد.

سایت های شرکتی برای شما در تمام ساعات شبانه روز و بدون محدودیت زمانی و مکانی اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات شما را در دسترس مشتریانتان قرار داده و برای شما اعتماد و اعتبار بیشتری را جذب خواهد کرد

برتری شما نسبت به رقبا :

امروزه شرکت ها و بیزینس های زیادی دارای وبسایت هستند و فعالیت های زیاد و پررنگی در این زمینه دارند. زمانی که شما از داشتن وبسایت شرکتی جلوگیری میکنید باعث میشود که مشتریان بسیار زیادی را از دست بدهید.

برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وبسایتشان ارائه میدهند. علاوه بر آن مراحل معرفی کسب و کار تا فروش توسط وبسایت انجام شده و بنا بر این به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت .

 

 

 

هزینه طراحی وبسایت چگونه محاسبه میشود ؟

با توجه به استاندارد های برنامه نویسی جذابیت و کیفیت طراحی ، وبسایت قیمت گذاری می شود. هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی چرخونه 4 میلیون و 500هزار تومان هستش که شما مشتری گرامی به عنوان پیش پرداخت 30 درصد مبلغ رو پرداخت کرده و  بعد از طراحی وبسایت 40 درصد  و 30 درصد پس از محتوا گذاری داخل سایت و تحویل به شما مشتری عزییز باید پرداخت بکنید

این قیمت گذاری با توجه به امکانات وبسایت و خدمات ارائه شده همراه وبسایت تعیین گردیده است.

 

   پیش پرداخت سایت

 

 

ما کی هستیم ؟

چرخونه از سال 1394 با هدف تولید و توسعه نرم افزار های تخصصی ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی چرخونه همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار و سایر زمینه ها می باشند. جهت سفارش محصولات و یا ساخت نرم افزار با ما در تماس باشید.

تلفن تماس :

0936-264-2227

0922-276-0495 

وب برندینگ با چرخونه رو تجربه کنید