لمکده

حوزه فعالیت

تولید مبلمان منزل

نوع محصول

وبسایت فروشگاهی و شرکتی چرخونه

لمکده

لمکده
طیف وسیعی از مبل های تولید طراحی ما را جستجو ونگاه  کنید. چه به دنبال مبل سه نفره ، مبل دو نفره ، مبل یک نفره و چه مبل ال  باشید ، سبک های مابرای راحتی ، کیفیت ، سبک و کارایی برای قرارگرفتن در انتخاب شما طراحی شده است.

طراحی مبل های با کیفیت عالی
چه به دنبال مبل پارچه ای ، مبل چرمی یا مبل با ّپارچه های جیر وبه روز  باشید ، در مجموعه مبلمانهای  خانگی ما طرح های با کیفیت وبا دوام بسیار بالا را پیدا خواهید کرد. مبل های چرمی ما از چرم ایرانی که یکی از بهترین چرمهای دنیاست خانه شما را تزیین می کند  

طراحی مبل های لمکده برای اطمینان از راحتی و قابلیت استفاده بسیار بالا ساخته شده اند و توسط طراحان لمکده  طراحی شده اند. ما به همه جزئیات که برای مشتری مبلمان خانگی مهم است توجه می کنیم تا مطمئن شویم که محصولات ما مکملی شایسته و آراسته برای  فضای زندگی شما هستند
مبل های خانگی ما  برای شما طراحی شده اند
از میان مبلمان های متنوع ما ، مبل مناسبی را برای فضای زندگی خود پیدا کنید - مهم نیست که چه سبک داخلی مورد نظر شماست ، مطمئناً ما یک سبک برای تکمیل کامل آن داریم. مجموعه بزرگ مبل های طراحی شده لمکده  با الهام از آخرین مدلهای  روز ساخته شده است و به شما آزادی می دهد تا به سلیقه خود و مناسب با  دکوراسیون  و ظاهر اتاق خود ظاهر خانه تان  را به روز کنید. خواه به دنبال مبل راحتی ، مبل کلاسیک ، مبل مدرن  و حتی مبلمانی فانتزی  هستید ، ما مبلمان مخصوص شما را  خواهیم داشت که مناسب سلیقه  شما باشد. همچنین انتخاب متنوعی از اندازه های مختلف را خواهید داشت : مبل یک نفره ، مبل  دو نفره ،  کاناپه  سه نفره و مبل مخصوص کنج ومبل دورهمی از هر کدام می توانید به تعداد مورد نظرتان سفارش دهید ، مطمئناً آنچه را که می خواهید در لمکده پیدا خواهید کرد فهمچنین مبلی که در یک فضای کوچک فضای گرم ودورهمی دلنشینی را برای شما ایجاد نماید.
برای بهتر شدن فضای انتخاب مبلمان خانگی برای مشتریان ، مجموعه ای از مبل های ما با رنگ ها و پارچه های مختلف قابل تنظیم است.

 

لمکده برای معرفی محصولات و فروش آنلاین خود به چرخونه مراجعه کرده و برای معرفی شرکت خود از وبسایت شرکتی چرخونه استفاده کرده و شرکت خودش  رو خیلی بهتر و بیشتر از فضای مجازی و ... به تمام مشتریان و مصرف کنندگان معرفی میکند.

و برای فروشآنلاین محصولات خود از  وبسایت فروشگاهی چرخونه استفاده کرده و محصولات خودر را بهتر بیشتر مدیریت شده و آسان به دست مشتریان خود میرساند .

آدرس وبسایت شرکتی لمکده 

https://lamkadeh.com/

آدرس وبسایت فروشگاهی لمکده

https://shop.lamkadeh.com/

شما میتوانید با کلیک روی لینک های بالا نمونه وبسایت های شرکتی و فروشگاهی چرخونه رو مشاهده کنید.

ما کی هستیم ؟

چرخونه از سال 1394 با هدف تولید و توسعه نرم افزار های تخصصی ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی چرخونه همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار و سایر زمینه ها می باشند. جهت سفارش محصولات و یا ساخت نرم افزار با ما در تماس باشید.

تلفن تماس :

0936-264-2227

0922-276-0495 

 

 

برچسبها : لمکده   مبلمان لمکده   مبلمان   مبل   مبل لمکده   تلوید مبل   تولید مبل   تولیدی مبل   تولیدی مبلمان   تولید مبلمان خانگی   تولید مبلمان صنعتی   خرید مبلمان صنعتی   مبلمان صنعتی   قیمت مبلمان صنعتی   قیمت مبلمان خانگی   مبل 7 نفره   طراحی وبسایت   طراحی وبسایت شرکتی   طراحی وبسایت شرکتی چرخونه   طراحی وبسایت شرکتی اختصاصی   طراحی وبسایت اختصاصی چرخونه   طراحی وبسایت شخصی   طراحی وبسایت شخصی چرخونه   طراحی وبسایت تخصصی چرخونه   قیمت سایت کد نویسی شده   قیمت سایت کد نویسی شده چرخونه   قیمت سایت فروشگاهی   قیمت سایت فروشگاهی چرخونه   قیمت سایت فروشگاهی تخصصی چرخونه   قیمت سایت اختصاصی چرخونه   قیمت طراحی سایت اختصاصی چرخونه  

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸