نرم افزار رزومه ساز حرفه ای کاندیدا

معرفی کوتاه محصول

خودتو به دنیا معرفی کن

نرم افزار رزومه ساز حرفه ای کاندیدا
توضیحات تکمیلی

رزومه چیست؟

یکی از تعاریفی که بسیار برای رزمه به کار برده می شود این است که رزومه سندی حاوی اطلاعات عمومی، تحصیلات، مشاغل پیشین، توانایی‌ها و تجربیات شما است که به عنوان ابزاری دقیق و ساده جهت معرفی خود به مخاطبین مختلف ارائه خواهید داد.

 

در فضای بسیار رقابتی و پر چالش انتخاب به عنوان کاندید اصلح ، داشتن یک رزومه حرفه ای که قابلیت جذب تمام مخاطبین را داشته باشند ، جزو اولین و مهمترین گام برای پیشی گرفتن از سایرین رقبا میباشد.

برای داشتن چنین رزومه ای و جذب حداکثری مخاطبین رزومه ساز حرفه ای چرخونه میتواند موفقیت شما در انتخابات را تضمین کند.

 

 

وبسایت حرفه‌ای، یکی از روش‌های مؤثر تبلیغات انتخاباتی شورای شهر

یک وبسایت حرفه‌ای علاوه بر این که می‌تواند درگاهی برای ارتباط مستقیم با کاربران و در اختیار گذاشتن اخبار و برنامه‌های شما باشد، می‌تواند روی برندسازی شما نیز تأثیر بگذارد. امروزه همه مردم با اینترنت آشنا هستند و زمان زیادی را در روز به جستجو در گوگل می‌پردازند. در چنین شرایطی شما می‌توانید با انتخاب موضوعات پربازدیدی که از دغدغه‌های اصلی مردم است، آن‌ها را به سایت خود هدایت کنید. وبسایت ها محل خوبی برای جمع آوری اطلاعات رأی دهندگان مانند شماره تلفن و ایمیل است. شما می‌توانید پنل پیامکی خود را نیز به سایت متصل کنید و از این طریق به کاربران سایت خود پیامک ارسال نمایید.

 

رزومه، تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به مردم عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای انتخاب ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.

در حقیقت رزومه، یک تصویر ذهنی را از توانایی‌ها و فعالیت‌های شما  نشان می‌دهد و باعث می‌شود مردم با مطالعه آن متقاعد بشوند که از میان داوطلب‌ها، کدام یک برای انتخاب  مناسب‌تر است.

 

 مخاطبین شما مایل هستند تا قبل از انتخاب شما  با کاندیدا ها  ضمن صرفه جویی در وقت کاندیدا ها را از روی تجربیات و توانایی هایشان فیلتر کنند.
به سوابق تحصیلی و شغلی افراد، رزومه یا CV گفته می‌شود و درمعرفی کاندید کاربرد دارد. رزومه شامل اطلاعاتی است که اگر به‌درستی تنظیم شوند، توانمندی‌های کاندید به درستی نشان داده خواهند شد.
یک رزومه را می‌توانید به تمام مخاطبین هدف خود نشان دهید.

 

ویژگی های نرم افزار رزومه ساز چرخونه:

امکان ارائه مهارت های کاندید به صورت نموداری

امکان ایجاد زندگینامه

امکان ایجاد بخش تحصیلات و بارگزاری سوابق تحصیلی

امکان ایجاد بخش سوابق شغلی و ارائه سوابق شغلی کاندید تا به حال

امکان ارائه سوابق حذبی 

امکان ارائه برنامه ها و آینده نگری های کاندید 

امکان ارائه اخبار

امکان ارائه مقالات

امکان ارائه های برنامه های بازدید 

امکان ایجاد فرم درخواست 

امکان ایجاد فرم مصاحبه آنلاین 

امکان به اشتراک گذاری نظرات کاربران

 

 

ما کی هستیم ؟

ما کی هستیم ؟ چرخونه از سال 1394 با هدف تولید و توسعه نرم افزار های تخصصی ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید. اعضای تیم فنی چرخونه همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت IT پیش برده و دارای مدارک معتبر متعددی در زمینه های مختلفی نظیر شبکه ، نرم افزار و سایر زمینه ها می باشند. جهت سفارش محصولات و یا ساخت نرم افزار با ما در تماس باشید. تلفن تماس : 0936-264-2227 0922-276-0495

برچسبها : رزومه ساز   نحوه_ساخت_رزومه   ایجاد_رزومه   رزومه_چیست   رزومه_ساز_آنلاین   ساخت_رزومه_آنلاین   وبسایت_رزومه   رزومه_ساز_چرخونه   ساخت_رزومه   ساخت_رزومه_باچرخونه   رزومه_ساز_کاندید   رزومه_ساز_آنلاین_کاندید   رزومه_ساز_آنلاین_کاندید_شورای_شهر   رزومه_کاندید   رزومه_کاندید_شورای_شهر   کاندیدای_شورای_شهر   ساخت_کاندید   نحوه_ایجاد_وبسایت_کاندید   وبسایت_کاندید   وبسایت_کاندید_شورا   کاندید_شورا   کاندید_انتخابات   به_چه_کسی_رای_بدهیم؟   انتخابات1400