معرفی چرخونه

شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
منبع : چرخونه

معرفی چرخونه

چرخونه : چرخ هوشمند کسب و کار

چرخونه یک نرم افزار تحت وب که بر اساس دانش (MRP : material requirenment planning) طراحی شده تا با توجه به تنوع در تولید و افزایش تعداد مشتریان بتونه محاسبات میزان مواد مورد نیاز ، زمان تامین مواد و زمان شروع و پایان تولید که قبلا به صورت دستی و یا در سیستم های از هم گسیخته انجام می شد و برای مدیران کار بسیار بسیار مشکلی بود رو به راحتی مدیریت و اجرا کنه .


در اکثر شرکت هایی که از نرم افزار های مدیریت تولید استفاده نمی کنند دیده شده که انبار مواد آنها بسیار بزرگ و پر از مواد اولیه شده و سرمایه قابل توجهی از تامین مواد بخودش اختصاص داده ، از طرف دیگه با همه این مشکلات مدیر متوجه می شه که کالای ساخته شده رو نمی تونه در زمان مقرر به مشتری برسونه .  
نرم افزار چرخونه با کمک دانش MRP  تونسته  کل این مشکل رو نه تنها  به راحترین روش ممکن براتون حل کنه بلکه کلی ایده های جدید رو هم بکار برده تا شما به راحتی آّب خوردن بتونید مدیریت تامین ، تولید و تحویل رو کنترل کنید .


و به این وسیله چهارتا منفعت قابل توجه رو تا اینجا به شما می رسونه .

1-   كاهش دادن قابل توجهی از  موجودي انبار مواد
2-   كاهش زمان توليد و تحويل كالا
3-   بر آورد دقیق زمان واقعي تحويل كالا
4-   افزايش بازدهي منابع شرکت در بخشهای مالی ، تجهیزات و ماشین آلات ، منابع انسانی


در عین حال نرم افزار چرخونه با توجه به اینکه تحت وب هست امکان این رو داره تا با در اختیار قراردادن اپ گوشی همراه خودش علاوه بر کامپیوتر بر روی گوشی مدیر نصب شده تا به مدیر این امکان رو بده تا بتونه کل فرآیند تامین ، تولید و تحویل رو در روی گوشیش و در یک محیط کاملا راحت مدیریت کنه .

برچسبها :  

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟


نظرات کاربران


مقاله مرتبط

مشاهده همه
فروشگاه اینترنتی چیست؟
فروشگاه اینترنتی مکانیه توی فضای مجازی که محصولات شما رو به مردم عرضه میکنه در ادامه مطلب باهامون همراه باشید که کامل تر بهتون این مطلب رو ارائه بدم
یکی از روش های موثر در تبلیغات انتخاباتی
یکی از روش های موثر در تبلیغات ارائه رزومه مناسب است
چگونه رزومه بنویسیم ؟
توی این مقاله نحوه رزومه نویسی رو بهتون توضیح میدیم
ویژگی های یک رزومه
یک رزومه باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟