با مخاطبینت راحت باش

چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰
منبع : محمد محسن ستوده

با مخاطبینت راحت باش

با چه چیزی میتونی بهترین ارتباط بین خودت و مخاطبینت رو پیدا کنی؟ این مقاله رو بخون تا بفهمی !!!

 

 

رزومه، تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به مردم عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای انتخاب ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.

در حقیقت رزومه، یک تصویر ذهنی را از توانایی‌ها و فعالیت‌های شما  نشان می‌دهد و باعث می‌شود مردم با مطالعه آن متقاعد بشوند که از میان داوطلب‌ها، کدام یک برای انتخاب  مناسب‌تر است.

 

 مخاطبین شما مایل هستند تا قبل از انتخاب شما  با کاندیدا ها  ضمن صرفه جویی در وقت کاندیدا ها را از روی تجربیات و توانایی هایشان فیلتر کنند.
به سوابق تحصیلی و شغلی افراد، رزومه یا CV گفته می‌شود و درمعرفی کاندید کاربرد دارد. رزومه شامل اطلاعاتی است که اگر به‌درستی تنظیم شوند، توانمندی‌های کاندید به درستی نشان داده خواهند شد.
یک رزومه را می‌توانید به تمام مخاطبین هدف خود نشان دهید.

و تمام مهارت ها سوابق  تحصیلی شغلی برنامه ها و ... خود را در رزومه خود پیاده سازی کرده و تمام اطلاعات مورد نیاز مخاطبین خودتون رو در اختیارشون قرار بدید و دید جدید و بهتری در چشم مخاطبین خودتون ایجاد کنید.

یک رزومه عالی باید ویژگی های زیر را دارا باشد :

۱. اطلاعات شخصی

۲. تحصیلات و مهارت‌ها

۳. تجربه‌های کاری

۴. علاقه‌مندی‌ها

۵. توانمندی‌ها

۶. معرف‌ها

۷. درباره من

 

 

 اگر شما زمان کافی برای ساخت رزومه ندارید، یا نمی دانید که چطور یک نمونه رزومه زیبا و حرفه ای طراحی کنید، نرم افزار رزومه ساز حرفه ای چرخونه برای شما گزینه ی خوبی خواهد بود. 

 

برای سفارش ساخت رزومه حرفه ای کاندید با کارشناسان ما در تماس باشید :

0922-276-0495

برچسبها : انتخابات 1400   رزومه ساز انلاین   رزومه ساز کاندید   رزومه کاندیدا   رئیس جمهور   نماینده   رزومه ساز کاندید   نرم افزار رزومه   روحانی   روحانی   رزومه انلاین   ریاست جمهوری   رزومه ساز آنلاین   رزومه   کاندید   کاندید   رزومه   رزومه ساز آنلاین   رزومه کاندید   کاندیدا   انتخابات   انتخابات   رزومه آنلاین  

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟


نظرات کاربران


مقاله مرتبط

نرم افزار رزومه ساز کاندید

نرم افزار رزومه ساز کاندید

رزومه چیست ؟

رزومه چیست ؟

مزیت های داشتن رزومه

مزیت های داشتن رزومه

ویژگی های یک رزومه

ویژگی های یک رزومه

مشاهده همه
فروشگاه اینترنتی چیست؟
فروشگاه اینترنتی مکانیه توی فضای مجازی که محصولات شما رو به مردم عرضه میکنه در ادامه مطلب باهامون همراه باشید که کامل تر بهتون این مطلب رو ارائه بدم
یکی از روش های موثر در تبلیغات انتخاباتی
یکی از روش های موثر در تبلیغات ارائه رزومه مناسب است
چگونه رزومه بنویسیم ؟
توی این مقاله نحوه رزومه نویسی رو بهتون توضیح میدیم
ویژگی های یک رزومه
یک رزومه باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟